Hakkımızda | DENDRO Parke Sanayi A.Ş.
Bayi Giriş

Dendro Hakkında

Dendro 2004 yılında dünya yapı sektörüne modern mimarinin ihtiyacı olan ürün ve uygulama yöntemlerini sunan Aspen Yapı ve Zemin A.Ş. tarafından kurulmuştur.

Dendro kurulduğu günden bugüne lamine parke üretimindeki makine parkuru ve Ar-Ge yatırımları ile kaliteyi esas alan üretim ve ürün kalitesiyle sektörün dünya çapında önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Dendro günümüzde yıllık 1 Milyon m² lamine parke üretim kapasitesi ve her an kullanıma hazır 190.000 m² ürün ve 320.000 m² ‘lük hammadde stoku ile bir dünya markasıdır.

Dendro Türkiye genelinde Marmara, İç Anadolu, Ege, Akdeniz ve Çukurova Bölge müdürlükleri ve dünya çapında yüzden fazla bayisi ile birçok bölgede hizmet vermektedir.

190.000 m2
Stok
1.000.000 m2
Üretim Kapasitesi
320.000 m2
Hammadde
MİSYONUMUZ
NE YAPMAK İSTİYORUZ
Lamine Parke sektöründe, kalite standartlarına uygun ürünleri en doğal hali ile yaşam alanlarına sağlayacağı yüksek konforu tüketicilere uygun fiyat ile sunmak.
VİZYONUMUZ
GELECEĞE BAKIŞ
Hizmet ve ürün kalitesi ile çevreye, ekolojik dengelere duyarlı ve etik kurallara uygun, ileri teknolojiyi kullanarak üretim yapan, uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen lider lamine parke üreticisi olmak ve sürekliliğini sağlamak.
 
ÜRETİM
VE FABRİKA
Dendro Düzce/Gümüşova’da 15.000 m² kapalı alan ve 65.000 m² açık alanı bulunan fabrikasında üretim yapmaktadır.

Ahşap, insanın yaşaması için gereken iklim koşulları neyse tam da o koşulları talep eden bir malzemedir. Bu nedenle parkenin normal yaşam koşulları için en ideal değerler olan 22° – 25° sıcaklık ve %50 bağıl nem koşullarında üretilip paketlenmesi gerekmektedir.

Dendro sektörde yüze yakın renk ve 450 çeşit parke modeli ile bu üretim koşullarını sağlayabilen öncü firmadır. Bu alanda ciddi bir ortam ısıtma yatırımı yapan Dendro, ısıtma altyapısını nemlendirme-püskürtme cihazları ile desteklemektedir. Dendro parkelerinin uzun ömürlü kullanımıma olanak tanımasının sırrı üretiminin ilk aşamasından itibaren gösterilen hassasiyet ve özenden kaynaklanmaktadır. Dendro parke üretiminde estetik ve teknolojiyi ön planda tutarak sürdürülebilir kaliteyi sağlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
ÖNEMSİYORUZ!
Doğaya Saygı
Sınırlı doğal kaynaklar karşısında sınırsız tüketim talebini ekolojik dengelere saygı, çevreye saygı çerçevesinde karşılamak.
Müşteri Memnuniyeti
Hizmet önceliğini ve yapıcı iletişimi her zaman ön planda tutmak, sınırsız renk ve desen seçeneği, esnek üretim şekliyle müşterinin beklentilerini tam olarak karşılamak. Her türlü müşteri geri dönüşlerine cevap vermek ve destek sağlamak. Her türlü gelen eleştirilere dikkat ederek hizmet kalitesini arttırmak
Üstün Teknoloji
Kalitenin sürdürülebilirliği için teknolojik altyapıyı her zaman güncel tutmak, sürekli Ar-Ge yatırımlarıyla alanında teknolojiyi ileri noktalara taşımak.
Özenli Üretim, Uzun Ömürlü Kullanım
Üretimin ilk aşamasından itibaren hassasiyet ve özenle çalışmak, ahşabın gerektirdiği özel üretim şartlarını eksiksiz yerine getirerek, yüksek kalite standartlarına uygun uzun ömürlü ürünlerle müşterileri buluşturmak.
Alanında Öncü
Avrupa standartlarına uygun üretimiyle rakiplerinden ayrışmak ve yalnızca Türkiye’de değil, küresel bazda öncü marka olmanın bilinciyle hizmetlerini sürdürmek.
İnsan Odaklı
Gerek ürettiğimiz üründe gerekse üretim prosesinde insan sağlığına öncelik vermek, firmamızda çalışan tüm ekiplerin sağlık ve memnuniyetini ön planda tutmak, çalışma alanlarında İSG kurallarına uygun şartları yaratmak ve takım ruhunu oluşturmak için azami gayret göstermek.
© 2023 DENDRO Parke Sanayi A.Ş.Tüm hakları saklıdır.
  Çek Yükle Dene