İnsan Kaynakları

Bizimle Çalışın

Denro Parke’de, öğrenmeye, yeniliğe ve kendisini sürekli aşmaya istekli, enerjik ve her zaman işini geliştirmeyi hedefleyen yetenekli kişilere başarıya ulaşabilecekleri bir ortam sunulmaktadır. Çalışanlarımızın  motivasyonu ve yaptıkları işlere istekle sarılmaları temel amacımızdır. Dendro, kendi kendilerini ve birbirlerini motive edebilen arkadaşlar takımının oluşturduğu bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Dendro Parke’de işe aldığımız kişilerde işine istekle sarılma ve işini sevme, sonuç odaklı ve müşteri odaklı olma, analitik düşünme, araştırma, öğrenme arzusu ve özgüven aradığımız yetkinliklerdir. Ayrıca pozisyona göre değişmekle birlikte iyi bir teknik bilgi, iyi derecede bilgisayar bilgisi ve iyi düzeyde İngilizce bilgisi aranmaktadır. Lamine Parke  üretim, satış ve pazarlaması  konusundaki oturmuş çalışma sistemi ile, aynı zamanda Üniversiteden yeni mezun olan adaylar için bir okul niteliğini taşımaktadır. Firma içinde yükselme olanakları mümkündür. Kariyer planlamasına ve performansa bağlı olarak, üst pozisyona geçiş olanakları öncelikle şirket içi mevcut yapı ve çalışanlar değerlendirilerek gerçekleştirilmektedir.
 
Eğitim olanakları : Dendro, periyodik olarak ve ihtiyaca göre, Yönetsel, Mesleki ve Teknik konularda eğitimler programlamaktadır. İşe yeni başlayan personelimiz için oryantasyon eğitimi mutlaka verilmektedir.
 
Yemek ve servis olanakları : Genel Müdürlük ve Düzce Fabrikada öğlen yemekleri şirket kafeteryasında verilir. Bölge Satış personeline yemek fişi verilir. İşe geliş ve gidişlerde Kıraç Depo ve Düzce Fabrika'da şirket servisleri kullanılabilir.
 
Ofisler: Genel Müdürlük, İstanbul'dadır. 4 bölge müdürlüğü, 2 satış ofisi ve 5 depo bulunmaktadır.
Üretim tesisi Düzce Gümüşovada faaliyetini sürdürmektedir.
 
Çalışma Saatleri: Normal çalışma süresi haftada 45 saattir. Mesai saatleri , Pazartesi- Cuma 08:00-18:00 saatleri arasındadır. İşe başlama ve bitiş saatleri işletmelerin yerine ve departmanların çalışma durumlarına göre farklılaşabilmektedir.
 
İzin Politikası :
• 1-5 yıl: 14 işgünü,
• 6-15 yıl: 20 işgünü,
• 15 yıl ve üzeri: 26 işgünüdür.

Başvuru Formu

PDF formatındaki CV’ınızı ekleyebilirsiniz.
X